מלחמת כלי העיצוב והפיתוח רק החלה

with אין תגובות

על Supernova Studio כבר שמעתם? כך תהפכו את קבצי סקץ’ לאפליקציית Native לאנדרואיד ול-iOS:

זה לא סתם עוד כלי פרוטוטייפינג “טיפש”! ה-MVP שתכינו בו לא יילך “לפח” מבחינת המפתחים, ובניגוד לאינוויז’ן ופרינציפל, Supernova יודעת להפוך את קבצי ה-Sketch שלכם לאב טיפוס שמייצר קוד Native מאחורי הקלעים, שבקלות תוכלו להריץ על האייפון או האנדרואיד שלכם! במובן מסויים זה גם מייתר כלים כמו צפלין, ופלאגינים דומים לסקץ’ שמאפשרים לייצא סטיילים (CSS).
וזה גם יקל על המפתחים כי הם לא יצטרכו להתעסק כלל עם ה-UI, אלא רק לחווט את כל מה שקורה מאחורי הקלעים! נראה מבטיח, אם כי אחרי משחק קצר, הממשק שלהם לא הכי אינטואיטיבי… יש עקומת למידה קצרה. נראה מה יעלה בגורלה.

 


עדכון 1:

את סופרנובה כבר הכרתי לכם לפני כמה חודשים, ואני עדיין בקשר עם המייסד וצוות הפיתוח, הם מתקדמים יפה והכלי הזה בהחלט יעניין לא רק מפתחים, אלא גם מאפיינים ומעצבים שכבר כרגע רוצים להפוך את הפרויקט שלהם לקוד תקני ופרודקשן רדי… שווה לעקוב אחריהם גם בפרודקט האנט!

 

עדכון 2:

קבלו את Supernova V4 – כמובטח המנכ”ל של סופרנובה שלח לי הודעה בנוגע לגרסא 4 של התוכנה, בדמו הבא הוא מדגים כיצד הופכים עיצוב UI של אפליקצייה מסקץ’ לקומפוננטות רספונסיביות שניתן לייצא כאפליקציית נייטיב ל-iOS, Android , וגם ל-React. תהנו!


עדכון 3:

האם InVision ו-Supernova משנות את עולם העבודה?

אז על סופרנובה כבר סיפרתי לכם לפני כמה ימים. מאחר והיא מאיימת על כל הכלים (Sketch, Figma, XD, Studio) ולאחר התרשמות קצרה, זה באמת שילוב מוצלח של כולן: הכל משלבי העיצוב, אינטרקציות, אנימציות, וכמובן ההברקה הייחודית שלהם – ייצוא קוד נייטיב ל-iOS, Android , ואפילו ל- React !

אבל מה שיותר מדהים זה שגם הם וגם אינוויז’ן חותרים לכיוון של Design Focused company (במקום Engineering Focused כמו גוגל, אפל, וכד’) והן גם שוברות פרדיגמה בעולם העבודה וכלל לא מחייבות עובדים להיות ב-HQ אחד או במקום גיאוגרפי אחד. הן מגייסות עובדים מכל מקום בעולם, שיעבדו איך שבא להם וכמה שבא להם, ולא משנה אם מבית הקפה או אפילו מהמיטה. ולמקרה שיש כאן מפתחים שמעוניינים, יש להם בדיוק 2 משרות כאלה!

למי שפספס את הפוסט המקורי ומידע על הכלי המגניב הזה, לחצו כאן.

ולמי שזוכר את הפעם הראשונה שכתבתי עלייהם בקבוצת הפייסבוק :”מ-Sketch לאפליקציה עובדת בלי לדעת לתכנת! סופרנובה מבטיחה לנו להפוך עיצובים לאפליקציות עובדות עם קוד תקין וידידותי גם למפתחים.
נראה אדיר! ????????”

זהו מסוג הנושאים עליהם אני נהנה לדבר בבלוג ובקבוצה שלי , מוזמנים לעקוב!

Leave a Reply

*