שכחו מ-AirPlay של אפל, הכירו את DexLive של סמסונג

with אין תגובות

נחשף פטנט חדש של סמסונג המרמז על כך שהיא אולי עובדת על הדור הבא של טכנולוגיית ה-DeX שלה (עליה כתבתי רבות במאמריי במדיום, וגם בבלוג שלי).

רק שהפעם כנראה שלא נצטרך לא תחנת עגינה ואפילו לא כבל HDMI בשביל לשתף את מסך המכשיר שלנו במצב DEX לכל טלויזיה או מסך עתידי. בניגוד ל-AirPlay של אפל, DeX לא באה לעשות Mirroring (שכפול מסך) של מה שמוצג במסך המכשיר שלכם (למרות שגם זה אפשרי כמובן כבר היום) אלא לעשות Extend (הרחבת מסך) מהמכשיר שלכם למסך הגדול תוך כדי נצול הרזולוציה שלו להצגת סביבת Desktop עם חוויית משתמש דמויית Windows …

כל זאת כדי לאפשר לכם לעבוד עם מכשירי סמסונג כמו ווינדוס ע”מ להיות פרודוקטיביים. שוב, הכל כבר אפשרי כיום, רק לא בצורה אלחוטית. כאמור, אני כבר עובד כך לפעמים כשלא בא לי לסחוב איתי מחשב נייד, וזה כי לצד תחנת העגינה של המקבוק, יש לי גם תחנת עגינה של Samsung DeX גם במשרד וגם באחד החדרים בבית בו אין מחשב.

אה, ואם נחשפתם מתישהו או שזה מזכיר לכם משהו שראיתם באתר של HoverSense – הפטנט והמיזם שלי, אז כן, בזמנו המחשתי איך הטכנולוגיה שלי עשוייה לעבוד עם טכנולוגיות דמויות DeX אבל בלי חוטים (וגם עם חוטים), כפי שניתן לראות בדמו הבא (לא שאני מתיימר להיות נביא, אבל אני בטח אשמח אם סמסונג באמת לממש טכנולוגיה אלחוטית שכזו):

Leave a Reply

*