מערכות הפעלה למובייל בשלות למחשבים

with אין תגובות

בעקבות הדיון שניהלנו על זה בקבוצת הפייסבוק שלי, בדקתי לאחרונה מה המצב באנדרואיד וזה סוג של שופר. ואכן עושה רושם שיש התקדמות!  בעיקר במצב DeX שמדמה דסקטופ של מחשב כשהמכשיר מחובר למסך + מקלדת ועכבר.

אגב, זה מסוג הנושאים שאני נהנה לדבר עלייהם בבלוג ובקבוצה שלי שלי, מוזמנים לעקוב! בכל מקרה, מאחר וגוגל מטמיעה מצב דמוי DEX של סמסונג גם בגרסה הטהורה של אנדרואיד, מאמין שזה יתפוס ברמת המערכת ובכל האפליקציות, ויהפוך את אנדרואיד לעוד מערכת הפעלה חוצת פלטפורמות, לצד לינוקס ו-Windows10.

 

הפוסט המקורי מנובמבר 2016:

“כבר שנים שאני עובד על כל מערכות ההפעלה בין אם על המחשבים שלי: חלונות, מק ואפילו לינוקס, ובין אם זה במובייל: אנדרואיד, iOS וגם WP. כבר שנים שאני מאפיין, מעצב, ומפתח לכל הפלאטפורמות, ורק לאחרונה שמתי לב שחלונות היא מערכת ההפעלה היחידה שעדיין יש לה – Hover (וזה רק בגלל שאני מארגן לעצמי Master” UI-Kit” בסקץ’)…

מוזר שאפל נפטרו מזה ב-Mac, והאמת שגם על אנדרואיד אני מתפלא, כי זו מערכת הפעלה שניתן בקלות לחבר אליה מקלדת ועכבר וגם היא בדומה לחלונות ניתנת להתקנה על מחשבים \ מכשירים וסוגי חומרה שונים…
מה דעתכם בנושא? האם יש בכלל צורך בימנו ב-Hover ?

אז, כפי שכתבתי לא פעם בסדרת המאמרים שלי, עושה רושם שהסמארטפונים גם ככה קרבים להחליף את המחשבים, והינה – אפילו אפל עושה צעדים בנושא ועם “פרויקט מרציפן” מביאה אפליקציות iOS הישר ל-macOS. דוו בדומה למה שתיארתי במאמר שלי לפני כמה שנים.(שאגב צוטט בכמה מגזינים בעולם).

Leave a Reply

*