מיקרוסופט וסוני הופכות מיריבות לבנות ברית בתחום הגיימינג

with אין תגובות
כפי שכתבתי לא מזמן, גוגל ואפל נכנסות לתחום הגיימינג, כאשר גוגל לוקחת זאת צעד קדימה ומפתחת שירות סטרימינג לגיימינג בענן (סטרימינג למשחקים), אבל המהלך הזה של מיקרוסופט וסוני משאיר אבק לשתייהן…
למה? כי כפי שציינתי בזמנו, גם גוגל עצמה ביססה את שירות הגיימינג שלה בענן על הסטנדרט של מיקרוסופט, אמנם גוגל כרגיל עושה הכל כדי לא להסתמך על ווינדוס, אז זה לא מקרי ששירות המשחקים שלה, Stadia – מבוסס בכלל על לינוקס (כן כן, למי שהתעורר משנת חורף, לינוקס כבר מזמן הדבר החם בגיימינג).
 
אמה מה? הטכנולוגיות שמאפשרות לזה לקרות הן סוג של האק לדיירקט-איקס של מיקרוסופט (לגיקים שבניכם, ע”ע: Proton, Vulcan, Steam, וכמובן Wine) כך שלמרות שגיימינג על לינוקס הוא יציב מספיק והחוויה טובה, היא עדיין לא מתקרבת לחוויית הנייטיב בווינדוס שמאפשרת יותר מ-60 ואפילו 120 FPS (קצב רענון), אז אני סבור שחוויית הגיימינג של מיקרוסופט וסוני תהיה הרבה יותר חלקה וטובה מזו של גוגל, אלא אם יש לגוגל איזה אס בשרוול בדמות חוות שרתי ענן מבוססת על מחשב קוואנטי שייתן ביצועים טובים יותר… ???? אז מי תהיה הנטפליקס של שירות הסטרימינג לגיימינג? ????
 
אגב, עכשיו כן כשמיקרוסופט בעצמה תומכת בלינוקס, מממנת אותה, ומפתחת עבורה, זה עשוי לעזור גם לגוגל כמובן (או שלא? ????), הולך להיות מעניין….
 

Leave a Reply

*